Jak zhubnout stehna – Zdravý-jídelníček.cz

Jak zhubnout přes břicho

Jak zhubnout za měsíc

Tohle ošemetné téma je ve větší míře otázkou žen. Nicméně i mnoho mužů při redukci své váhy volí cestu hubenějších stehen. A proč? Protože silná stehna o sebe třou a způsobují mnohdy až bolestivé odřeniny. Nehledě na to, že se nikomu nechtějí kupovat neustále nové kalhoty, které jsou právě v rozkroku brzy ošoupány a na památku zbudou jen díry. Dokonce i v okamžiku, kdy na tom nejste tak, jak je popsáno výše, bývají stehna místem, kde u hubnutí zůstane povolená vnitřní část. Námi sestavený jídelníček vám pomůže zredukovat tělesnou váhu, ale na vás je, abyste některé partie obalili svalem a kůže se tak napnula.

Nárůst tělesné hmotnosti bývá spojen s ukládáním tuků do různých partií těla a jeho množství se vždy člověk od člověka liší. Zatímco jeden bojuje s tukem v oblasti břicha jiný na stehnech či zadku. Zvlášť ženy mívají potíže s ukládáním tuků ve spodních partiích. Stává se, že dolní partie pak vypadají objemnější než ty horní. Pokoušet se pouze o hubnutí jedné partie samozřejmě nelze. Na paměti vždy musíte mít, že s hubnutím stehen je spojen celkový úbytek váhy, který zahrnuje změnu vašeho jídelníčku. Zaměřit se musíte nejen na ovoce a zeleninu, ale semínka, ořechy, celozrnné pečivo a další dobroty, které vám rádi prozradíme. Rovněž bude nutné vyřadit všechny rafinované cukry, limonády a bílou mouku.

Cviky, které pomohou s hubnutím stehen

Přestože nepatříte mezi fandy cvičení, budete muset šlápnout až za vlastní zónu komfortu a něco pro sebe udělat. Jako první krok musíte rozehřát své tělo. Vhodné je poskakování na místě nebo skákání přes švihadlo. Pokud jej nemáte či máte doma málo prostoru, představte si, že švihadlo držíte a skákejte střídavě levá a pravá noha. Vhodný je také běh, jízda na rotopedu.

Výpady se zátěží (činky, PET láhve)

Posilování na strojích ve fitness centru

Zhubněte a vytvarujte svou postavu díky novému myšlení. Pomůžeme vám nejen udělat pořádek v hlavě, ale také ve vaší spíži. Poradíme, co jíst a jak cvičit.

Chci poradit se stravováním a získat jídelníček ZDARMA

← Jak zhubnout přes břicho

Powered by WordPress. Theme Just Landing

Copyright © 2014-2015 Zdravý-jídelníček.cz - všechna práva vyhrazena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *